کشتی و وزنه برداری - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
سه شنبه, اسفند 04 1394
سعید محمدپور در رقابتهای لیگ وزنه برداری در مهرماه به هنگام مهار وزنه از ناحیه آرنج دچار پیچ خوردگی شد تا آنجا که به بیمارستان انتقال یافت.
پنج شنبه, بهمن 15 1394
حسن رحیمی و حسن یزدانی در جایگاه دوم برترین آزادکاران جهان در اولین رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی در سال ۲۰۱۶ قرار گرفتند و سید احمد محمدی و علیرضا کریمی نیز به ترتیب سوم و چهارم شدند.
چهارشنبه, دی 16 1394

غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد: سلامت قهرمانان و ورزشکاران سراسر کشور بویژه ملی‌پوشان برای این فدراسیون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بر این اساس همواره تلاش می کنیم به بهترین شکل ممکن خدمات لازم را به این عزیزان ارائه دهیم.

ایران با شکست آمریکا قهرمان جهان شد Featured
دوشنبه, فروردين 24 1394

از مهم ترین حوادث این دیدار می توان به پیروزی بهنام احسان پور، کشتی گیر جوان کشورمان مقابل کلمن اسکات، دارنده مدال برنز المپیک 2012 لندن، در دیداری جذاب و دیدنی اشاره کرد.

دوشنبه, بهمن 27 1393

کادر فني تيم ملي کشتي فرنگي اسامي ملي پوشان اوزان مختلف براي حضور در جام جهاني را اعلام کرد.

پنج شنبه, بهمن 23 1393

در این رقابت ها تیم های ایران، آمریکا، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان، قرقیزستان، کره شمالی، چین، هند، بنگلادش، بلغارستان ، مصر، اوکراین، تونس، عراق و پاکستان حضور دارند.

در روز دوم رقابت‌هاي فينال ليگ وزنه برداري نیما آقایی طلسم 94 کیلوگرم را برای حفاری شکست و صدرنشین شد.

48 ورزشکار در قالب شش تیم در این رقابت ها که در سالن شهید دوران پایگاه شهید نوژه شهرستان کبودرآهنگ در حال برگزاری است، حضور دارند.