شرایط مشابه ذوب‌آهن و تراکتورسازی در جدال قهرمانی - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397


شرایط مشابه ذوب‌آهن و تراکتورسازی در جدال قهرمانی

  • یکشنبه, فروردين 22 1395

تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتورسازی امروز در حالی به مصاف یکدیگر می‌روند که تیم پیروز این دیدار می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد.

 

روزپرس :  هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور جام خلیج‌فارس یکشنبه با برگزاری 2 دیدار به اتمام می‌رسد که در یکی از این دیدارها تیم تراکتورسازی در اصفهان به مصاف تیم ذوب‌آهن این شهر خواهد رفت.

این دیدار که از ساعت 16:30 در استادیوم فولادشهر اصفهان آغاز خواهد شد، دیدار 2 تیمی محسوب می‌شود که این روزها شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند.

شاگردان یحیی گل محمدی در تیم ذوب‌آهن و شاگردان امیر قلعه‌نویی در تیم تراکتورسازی هر 2 نیز در آسیا نتایج خوبی گرفتند و با روحیه‌ای مضاعف پا به این دیدار می‌گذارند، هر 2 نیز 38 امتیازی هستند 9 برد، 4 باخت و 11 تساوی کسب کرده‌اند و هر 2 نیز تلاش می‌کنند که با پیروزی در این دیدار، خود را به‌عنوان یکی از تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی و مدعی برای کسب مقام قهرمانی نشان دهند.

با توجه به صحبت‌های بازیکنان و مربیان 2 تیم پیش از آغاز دیدار که معتقدند هر تیمی که بتواند 3 امتیاز این دیدار را کسب کند شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی خواهد داشت، می‌توان از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتورسازی به‌عنوان «جدالی برای قهرمانی» یاد کرد.

محمد ایران پوریان بازیکن تیم تراکتورسازی که معتقد است، دیدار مقابل ذوب‌آهن کلید موفقیت تیمش در لیگ برتر محسوب می‌شود درباره این دیدار به خبرنگار تسنیم می‌گوید: ذوب‌آهن تیم خیلی خوب، با سازمان‌دهی بالا است که ما کار سختی پیش روی این تیم خواهیم داشت. این بازی کلید موفقیت تراکتورسازی در لیگ برتر است و ان‌شاءالله که بتوانیم به نتیجه مدنظرمان برسیم.

امیر قلعه‌نویی اما بهتر از هر کسی می‌داند که ذوب‌آهن نه تنها حریف آسانی برای تراکتورسازی محسوب نمی‌شود، بلکه جزو سرسخت‌ترین رقیب‌های این تیم برای رسیدن به جمع تیم‌های بالانشین جدول رده‌بندی لیگ برتر است.

شاگردان یحیی گل محمدی که به دلیل تفاضل بیشتر نسبت به تیم تراکتورسازی در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار دارند، تلاش می‌کنند که در این دیدار برنده از زمین مسابقه خارج شوند تا بتوانند جایگاه خود در رده چهارم جدول رده‌بندی را از تیم نفت تهران پس بگیرند.

این دیدار همان‌طور که کلید موفقیت تراکتورسازان محسوب شده و می‌تواند آنان را به قهرمانی در پانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر امیدوار کند، برای تیم ذوب‌آهن نیز حساسیت ویژه‌ای دارد و مطمئناً آنان نمی‌خواهند که به همین راحتی از 3 امتیاز این دیدار خانگی عبور کنند.

امیر ملک‌زاده

 

بازدید 584 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در فوتبال ایران