میراث فرهنگی و گردشگری - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
پنج شنبه, فروردين 05 1395

موزه آستان قدس در جوار بارگاه نورانی امام رضا(ع) گنجینه و رنگین کمانی تاریخی و مذهبی است که در آن از دست خط ائمه اطهار تا فرش هایی با قدمت ۲۵۰۰ سال به نمایش گذاشته شده است.

چهارشنبه, فروردين 04 1395

 پیشکش و عیدانه ما این بار به شما، معرفی اقامتگاه های بومی مناطقی است که احتمالا شما به آن ها سفر خواهید کرد، اصلا شاید هم به قصد دیدن این اقامتگاه ها سری به آن جا بزنید. پس تا انتهای این مطلب جذاب با همراه ما باشید.

چهارشنبه, فروردين 04 1395

سمنان یکی از شهرهای ایران، مرکز استان سمنان و شهرستان سمنان است.

پنج شنبه, اسفند 13 1394

وقتی کسی به مشهد سفر می کند، به غیر از پابوس امام رضا، نهایتا به شاندیز و طرقبه و مقبره فردوسی می رود، اما ما تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب شما را با جاذبه های گردشگری کمتر شناخته شده مشهد آشنا کنیم.

سه شنبه, اسفند 04 1394

در تالارهای این موزه با یك مُشت کماجدان، کاسه، مجمعه و بشقاب، کتاب و تصویر معمولی مواجه نمی‌شود. اگر نگوییم در پس همه اشیا، می‌توان گفت پشت اغلب اشیای این موزه قصه‌های پر رمز و رازی نهفته است.

سه شنبه, اسفند 04 1394

یک هتل ایده آل تجربه اقامتی همراه با آسایش و امنیت را برایتان فراهم می کند. انگیزه ای را ایجاد می کند تا باردیگر به فکر سفر باشید.

دوشنبه, اسفند 03 1394

اگر به عشق در نگاه نخست اعتقاد ندارید در ادامه این مطلب با همراه باشید زیرا دهکده‌هایی جذاب و دوست داشتنی را در 10 کشور مختلف جهان معرفی می کنیم که می توانند نظر شما را تغییر دهند.

یکشنبه, اسفند 02 1394

علی انصاریان سال ها به عنوان ستاره فوتبال درخشیده و این روزها دارد کم کم به ستاره دنیای سینما نزدیک می شود. او عاشق سفر کردن است و سفر به این مناطق زیبا را به شما توصیه می کند.