گوناگون - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
پنج شنبه, فروردين 05 1395

چیزی که حتی اگر فلسفه وجودی آن را هم ندانیم حال‌مان را خوب می‌کند. اصلا نوروز است و سفره هفت‌سین‌اش. اما شاید وقت آن رسیده که کمی راجع به آن اطلاعات داشته باشیم.

پنج شنبه, اسفند 06 1394

مدیرکل مرکز پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: با عبور سامانه بارشی از کشور در نیمه غربی و استان‌های واقع در جنوب البرز، امروز در شمال شرق کشور وزش باد شدید و در پاره‌ای از نقاط باد همراه با رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود.

سه شنبه, اسفند 04 1394

سازمان هواشناسی اطلاعیه ای را بعلت فعالیت سامانه بارشی و پیامدهای آن طی امروز و فردا اعلام کرد.

یکشنبه, اسفند 02 1394

کهکشان عظیم سیگار برگ با یک تلسکوپ کوچک هم قابل رصد شدن است.

یکشنبه, اسفند 02 1394

در نگاه اول رنگین کمانهای خاکی را شاید یک دفترچه نقاشی که چند سطل رنگ روی آن ریخته شده فرض کنید ، اما وقتی با دقت به این کوهها و تپه ها نگاه می کنید به مصداق حدیث نبوی «ان الله جمیل و یحب الجمال» جز زیبایی و قدرت خلقت خداوند نخواهید دید.

سه شنبه, بهمن 20 1394

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ادامه بارش باران و برف در سواحل دریای خزر، شمال غرب، غرب، تهران، ارتفاعات البرز خبر داد و گفت: این بارش‌ها در برخی مناطق با وزش باد شدید، کولاک برف و در مناطق مستعد با بارش تگرگ همراه خواهد بود.

سه شنبه, بهمن 20 1394

سازمان حج و زیارت با انتشار اطلاعیه ای از آغاز پیش ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات عالیات خبر داد.

یکشنبه, بهمن 18 1394

از ابتدای سال آبی تا پایان هفته گذشته حجم بارش‌های کشور به ۱۳۶ میلی‌متر رسید. در هفته گذشته در جدول بارش‌های حوضه‌های آبریز اصلی کشور، در حوضه دریای خزر نیز ۶ میلی‌متر و در حوضه‌ قره‌قوم ۴ میلی‌متر بارش گزارش شده است.