سه شنبه, 03 مهر 1397
پنج شنبه, فروردين 05 1395

با چای مان چه چیزی بخوریم؟ این را خیلی از کسانی که برای لاغر شد، کنترل قند خون، داشتن تغذیه سالم و... پیش پزشکان و مشاوران تغذیه می آیند می پرسند و آن ها نیز اغلب در جواب می گویند بستگی دارد چه قدر بخواهید بخورید.

چهارشنبه, اسفند 12 1394

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، گفت:  حدود ۳۰ درصد از عوارض قلبی و عروقی و سکته های قلبی و مغزی در بین افراد جوان و زیر ۵۵ سال در کشور اتفاق می افتد.

پنج شنبه, اسفند 06 1394

دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اطلاعیه‌ای در خصوص حادثه بیمارستان کودکان مفید صادر کرد.

یکشنبه, اسفند 02 1394

زود بیدار شدن، مزایای بی شماری دارد و هنگامیکه آن را تجربه کنید شما را شگفت‌زده می‌کند. بیدار شدن زودتر از زمانی که معمولا بیدار می‌شوید، زمان اضافی که همیشه آرزویش را داشتید در اختیارتان قرار می‌دهد.

سه شنبه, بهمن 20 1394

دبیر علمی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران، عنوان کرد: جراحان پیوند ایرانی سطح علمی بسیار بالایی دارند به گونه ای که مراکز پیوند در کشور ما از نظر علمی با هیچ گونه مشکلی مواجه نیست اما از نظر مجهز بودن به وسائل کمکی قلبی و تکنیکی با کمبودهایی مواجه هستیم.

سه شنبه, بهمن 20 1394

رئیس سازمان پژوهش های علمی و صنعتی گفت: طرح تولید بیودیزل، مکمل غذایی و دارویی از جلبک های خلیج فارس دارای ۴ بخش شامل کلسی تونین، داروی ضد سرطان دهانه رحم، واکسن مالاریا و واکسن بیماری لکه سفید میگو است.

یکشنبه, بهمن 18 1394

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران  با اشاره به این امر که سازمان بیمه سلامت ایران بیش از ۵۰ درصد جمعیت کشور را تحت پوشش دارد؛ اذعان داشت؛ امیدواریم بتوانیم با رهنمودهای دولت تدبیر و امید شرایطی را فراهم نماییم

پنج شنبه, بهمن 15 1394

محققان چینی موسسه روانشناسی بیجینگ خصوصیات رفتاری رانندگان را مورد بررسی قرار دادند تا دریابند که آیا دیدگاه افراد در زندگی می‌تواند احتمال تصادف آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهد یا نه.