سه شنبه, 03 مهر 1397
دوشنبه, اسفند 03 1394

کرمانشاه- «هوره» آواز اساطیری و اصیل با قدمتی به بلندای تاریخ در سرزمین کرمانشاه است که اکنون در ورطه فراموشی رها شده است.

سه شنبه, بهمن 20 1394

پوستر سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر سه روز مانده به آغاز این رویداد موسیقایی با طراحی پونه میرلو منتشر شد.

حمید رضا نوربخش اعلام کرد که این خواننده موسیقی سنتی همراه با گروه موسیقی «وزیری» به سرپرستی «کیوان ساکت» در همان روز اعلام شده -جمعه 22 بهمن ماه- در تالار وحدت تهران به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

پنج شنبه, بهمن 01 1394

آیین اختتامیه کنگره ملی 2 هزار شهید هنرمند با حضور سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفان کار خود را در تالار اندیشه با حضور خانواده 70 هنرمند شهید معزز و سردار نقدی آغاز شد.

بانک گردشگری حامی کنسرت گروه پالت شد Featured

بانک گردشگری به منظور حمایت از مادران و کودکان کار حامی برپایی کنسرت گروه پالت شد.

کمالی با اشاره به آلبوم جدید افشین آذری به نام "همه می‌دونن" گفت: مراحل دریافت مجوز این آلبوم به اتمام رسیده و تا پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

گروه موسیقی «گیل و آمارد» به سرپرستی و خوانندگی ناصر وحدتی در بخش جنبی این دوره ازجشنواره موسیقی فجر ترانه‌های محلی گیلان و آوازهای کار در شالیزار را با سازهای کوبه‌ای  اجرا می‌کند.

چهارشنبه, بهمن 15 1393

معرفی آرایشگری به عنوان یک هنر در جامعه، جهانی کردن هنر آرایشگری در سال‌های آینده، ایجاد رقابت بین آرایشگران مردانه و توجه به فرهنگ‌سازی در صنف آرایشگری با رویکرد مدل‌های موی ایرانی از اهداف این جشنواره به شمار می‌رود.