ادبیات و كتاب - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397

ویکتور الکیک، استاد مسیحی زبان و ادبیات فارسی در جریان دیدار با مسئولان فرهنگی کشورمان از حسرتش برای دیدار با قیصر امین‌پور سخن گفت و قصیده‌ای را که پس از مرگ قیصر سروده است، قرائت کرد.

چهارشنبه, بهمن 07 1394

سیصدمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب استان خوزستان دیروز(6بهمن) با فروش ده میلیارد ریال کتاب به کار خود پایان داد.

 

 

 

اگر همین حالا در فضای مجازی نگاه کنیم می‌بینیم که متاسفانه حجم زیادی از غزل‌ها ضعیف‌اند و اتفاقا در همین فضای مجازی اقبال بیشتری به آن‌ها می‌شود. بسیاری از این شعرها حتی در کتاب‌های شاعران غزل‌سرا هم منتشر شده است.

نقد آثار رضا امیرخانی در مرکز تبادل کتاب Featured

نشست نقد و بررسی آثار رضا امیرخانی روز پنج‌شنبه 24 دی‌ماه ساعت 16 عصر با حضور علاقه‌مندان به آثار این نویسنده برگزار خواهد شد.

پنج شنبه, بهمن 30 1393

ناشرانی که هنوز مراحل ثبت نام خود را انجام نداده اند، می توانند از طریق مراجعه به درگاه تشکل های نشر نسبت به ثبت نام و یا تکمیل مراحل ثبت نام اقدام کنند.

یکشنبه, بهمن 19 1393

روحانی ادامه داد: همه سخنان امام پس از پیروزی انقلاب اسلامی این بود که راه را برای مدیریت جامعه تحت عنوان حکومت اسلامی گشود و امروز کلماتش مجموعه آثار و وصیت‌نامه‌اش راهنمای ما خواهد بود.

یکشنبه, بهمن 19 1393

از برگزیدگان سی و دومین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام حسن روحانی تجلیل شد.

چهارشنبه, بهمن 01 1393

زندگی امام موسی صدر، امام موسی صدر استمرار راه سید جمال‌الدین اسدآبادی و بخش مهمی از زندگانی ایشان با عنوان جنبش عمل در این کتاب طرح بحث شده است.