سه شنبه, 03 مهر 1397
چهارشنبه, بهمن 29 1393

قالی می بافت به چه قشنگی؛ ولی درآمدش را برای خودش خرج نمی کرد. هرچی از این راه در می آورد یا برای دختران فقیر جهیزیه می خرید و یا برای بچه ها قلم و دفتر.

چهارشنبه, بهمن 15 1393

امام به ملاقات رئیس‌جمهور مصر رفت و دیداری که ابتدا قرار بود نیم‌ساعته باشد، چهار ساعت به‌طول انجامید و پس از آن، رئیس‌جمهور هنگام خداحافظی به امام گفت: «حالا می‌فهمم چرا هیکل شما را تحسین می‌کرد. من هم همین احساس را دارم. خدا به همراه‌تان. در پناه خدا باشید و بدانید که کلیدِ همۀ دروازه‌های مصر در اختیار شماست.»

دوشنبه, بهمن 13 1393

سردار محسن انصاری با اشاره به روز جهاد و شهادت پی گیری می شود، افزود: مراسم بزرگداشت شهدا در چهار گلزار شامل گلزار شهدای بهشت زهرا(س)، گلزار شهدای شهرستان سردشت تحت عنوان بزرگداشت شهدای اهل سنت، گلزار شهدای راور کرمان تحت عنوان بزرگداشت شهدای روستاها و گلزار شهدای ارامنه تهران تحت عنوان بزرگداشت شهدای پیروان ادیان الهی برگزار می شود.

دوشنبه, بهمن 13 1393

صبح امروز معاونین، مسئولان و کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در مرقد امام راحل با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام بنیانگذار کبیر انقلاب ادای احترام کردند.

یکشنبه, بهمن 12 1393

در این ایام به خاطر انسجام گروه ها، شهید محمد جهان آرا منزل دایی خود را در اختیار ما گذاشت که این منزل حتی پس از پیروزی انقلاب نیز در اختیار ما بود.

یکشنبه, بهمن 12 1393

در این مراسم شخصیت‌هایی چون عباس آخوندی وزیر مسکن و شهرسازی، آیت‌الله موسوی بجنوردی و مرتضی اشراقی،محمد غرضی و حجت‌الاسلام و المسلمین دعایی حضور دارند.

واژه امام را اولین بار حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در مسجد ارگ قبل از انقلاب برای امام خمینی(ره) به کار برد.

کوشش خودسرانه برای تغییر نام یک خیابان که ثبت یادمان آن مقطع تعیین کننده در مسیر انقلاب اسلامی را به پیکر ملموس یک تابلو در آورده، حادثه ای نیست که بسادگی بتوان از کنار آن گذشت.