دفاع مقدس - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت:  توجه به فیلم هایی که واقعیت دوران دفاع مقدس را منتقل می کنند و موجب انتقال فرهنگ به جامعه می شود امر بسیار خوب و پسندیده ای است.

انتخابات در جنگ به روایت یک رزمنده Featured

پس از انجام عملیات موفق «عاشورای3» صنوق سیار اخذ رأی به موقعیتی که رزمندگان لشکر10 سیدالشهدا(ع) حضور داشتند آمد و رزمندگان این لشکر در تعیین سرنوشت سیاسی کشور نیز انجام وظیفه کردند.

چهارشنبه, بهمن 07 1394

مثل همه ازدواج‌ها آمد به خواستگاری‌ام و من دیدم شرایطش با من، هم‌خوانی دارد و قبول کردم.

یکشنبه, بهمن 04 1394

در حومه حلب خودروی حامل "شهید روح الله قربانی"، "شهید قدیر سرلک" و دو سوری با "قبضه آمریکایی کرنت" مورد اصابت قرار گرفت و روح الله  و همراهانش در راه دفاع از اسلام ناب محمدی(ص) به شهات رسیدند.

چهارشنبه, دی 23 1394

با دیدن سریال کیمیا و آنجا که از جنگ شهری در خرمشهر می‌گوید به یاد حماسه‌های رزمندگان در آن ایام افتادم،شاید خیلی‌ها ندانند و یا تحت تأثیر فیلم‌های دفاع مقدس با جنگ آشنا شده باشند؛ اما چگونه سازندگان محترم این فیلم می‌توانند حقیقت ماجرا را نبینند و به مردم چیزی را ارائه دهند که اصل ماجرا نیست؟

معاون امور راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا گفت:شهدای دنیای اسلام و مدافع حرم تداوم‌بخش راه شهدای هویزه هستند که با ایمان به خدا، ولایت، هجرت، جهاد و صبر در مقابل دشمنان اسلام مقاومت می‌کنند.

میزبانی فارس از 100 شهید گمنام Featured
پنج شنبه, دی 17 1394

مراسم تشییع پیکرهای مطهر حدود 100 شهید گمنام، منحصرا در استان فارس و در روزهای 22 دی‌ماه تا اول بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

 فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح از ورود پیکرهای طیبه و مطهر 58 شهید دوران دفاع مقدس در  روز دوشنبه 11 اسفند 93 از مرز شلمچه خبر داد.