دفاعی و امنیتی - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
خرید سوخو نقض قطعنامه 2231 نیست Featured
یکشنبه, اسفند 02 1394

 عضو کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:  ادعای آمریکا مبنی بر اینکه ایران با خرید جنگنده سوخو از روسیه قطعنامه 2231 را نقض کرده است صحت ندارد. ایران کشوری مستقل است و هیچ نهادی نمی تواند ما را محدود کند.

سردار دهقان : توان موشکی ایران خار چشم دشمنان است Featured
سه شنبه, بهمن 20 1394

وزیر دفاع خاطرنشان کرد:  از ملت بزرگ و مقاوم و مجاهد خودمان برای ایستادگی شان در طول تحریم ها تقدیر می کنم؛ از مردمی که مسیر پیشرفت و ترقی را با توکل به خدا پشت سر گذاشتند.

تحویل موشك كروز نصر به ارتش Featured
سه شنبه, بهمن 20 1394

 اولين مجموعه توليدی موشك كروز «نصر» هواپايه به نيروی هوايی ارتش جمهوری اسلامي ايران تحويل داده شد.

سخت افزارهای نظامی روسی به ایران می آید Featured

، راشاتودی با استناد به اظهارات «علی اکبر ولایتی» مشاور مقام معظم رهبری، در سفر به روسیه، از تصمیم ایران برای خرید سخت افزارهای نظامی ساخت روسیه خبر داد.

سیاست سپاه اعزام گسترده نیرو برای نبرد در سوریه نیست Featured

فرمانده کل سپاه درباره اعزام نیروها به سوریه گفت: دفاع از انقلاب در دفاع مقدس باعث استمرار این حرکت در منطقه شد، تصریح کرد: در داخل نیز با جانفشانی‌های صورت گرفته، امنیت بی نظیری در کشور حاکم است و مرزها از امنیت پایدار و بالایی برخوردارند.

فرمانده کل ارتش : به قطعنامه‌ها نه توجه می‌کنیم و نه عمل Featured
پنج شنبه, بهمن 15 1394

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه به قطعنامه‌ها علیه ایران نه توجه می‌کنیم و نه عمل گفت:  ما کار خودمان را می‌کنیم و برنامه‌ آینده موشکی ایران نیز قوی‌تر و دقیق‌تر خواهد شد.

المانیتور: گام‌های خردمندانه ایران در بهبود تجهیزات ساخت داخل Featured
چهارشنبه, بهمن 14 1394

المانیتور نوشت: با این وجود، با در نظر گرفتن تجربیات سال‌های اخیر فضایی ایران چون پرتاب چند ماهواره، ساخت موشک بالستیک با بردی متجاوز از 5000 کیلومتر خود دستاوردی موفقیت آمیز برای این کشور است.

شلیک اژدرهای پیشرفته از زیردریایی ها و ناوشکن های نداجا Featured

شناورهای سطحی و زیردریایی‌های سبک و سنگین نیروی دریایی ارتش، در چهارمین روز از مرحله اصلی رزمایش دریایی ولایت 94، اقدام به شلیک اژدرهای پیشرفته کردند.