احزاب و تشکلها - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
همواره وحدت و همبستگی خاصی بین قوم کُرد و نظام جمهوری اسلامی داشته است Featured
پنج شنبه, دی 17 1394

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری نگاه ویژه ای به کُردها دارد گفت: قوم کُرد همواره وحدت و همبستگی خاصی با نظام جمهوری اسلامی ایران داشته است.

 

حمید رسایی: به رد صلاحیتم اعتراض می‌کنم Featured

حمید رسایی نماینده‌ مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از سوی هیات اجرایی انتخابات تهران رد صلاحیت شد.

مطهری به امام جمعه شیراز: روش خود یعنی جمود و افراط را که دفع‌کننده دلهای پاک و آگاه است، به حکمت و موعظه حسنه و جدال به احسن تغییر دهید Featured
یکشنبه, اسفند 24 1393

رهبر گرامی انقلاب همین چند ماه پیش در جمع دانشجویان فرمودند «برخی فکر کرده‌اند که باید حرفهای من را تکرار کنند، خیر هرکسی نظر خودش را بگوید».

روایت مطهری از حمله به او در شیراز Featured
چهارشنبه, اسفند 20 1393

در راه بازگشت بی‌اختیار به یاد سخن امام(ره) بودم که فرمود در جمهوری اسلامی حتی کمونیست‌ها آزادند که حرف خود را بزنند،

ضرب‌وشتم یک جانباز در جلسه اصلاح‌طلبان کرمان Featured

شهروند کرمانی گفت: زمانی که موسوی لاری گفت به ما به عنوان صاحبان انقلاب می‌گویند ساختارشکن ولی ما ساختارشکن نیستیم، من بلند شدم و گفتم آقای موسوی لاری، اگر شما و مرعشی ساختارشکن نیستید کروبی و موسوی ساختارشکن نیستند پس چه کسانی فتنه ۸۸ را به وجود آورد.

پنج شنبه, اسفند 07 1393

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت : نکته ظريف تفاوت تحزب در اسلام با آنچه که غرب به آن مي‌انديشد، اهداف کلان است که قرآن مي‌خواهد جامعه اسلامي را به سمت ارزش‌هاي ديني، انقلابي، اخلاقي و انساني سوق ‌دهد و اهداف غرب از تحزب، بيشتر به پيشرفت‌هاي مادي محدود مي‌شود.

دوشنبه, بهمن 20 1393

ملت ایران انقلابی آفرید که در بستر سنت های الهی، جلوه ای زیبا از قدرت و عظمت حضرت حق و صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت.

دوشنبه, بهمن 20 1393

جمهوری اسلامی ایران در آستانه 36 سالگی از حیات سیاسی خود و با استقرار دولت تدبیر و امید، بیش از گذشته به آینده امیدوار است و با بهره‌گیری از تجربیات گذشتگان، به ایرانی توسعه یافته در تمامی ابعاد فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی می‌اندیشد.