مجلس - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
آمریکا با نقض برجام باید پیامدهای نقض تعهد بین المللی را بپذیرد Featured
یکشنبه, فروردين 22 1395

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برجام هم مانند دیگر توافقات است، ادامه داد: برجام تعهد بین المللی است که کشورهای گروه 1+5 و آژانس بین المللی انرژی هسته ای نسبت به آن تعهداتی دارند.

سرلشگر محسن رضایی : اگر ارتباط با آمریکا خوب بود ایران زمان شاه بهشت می‌شد Featured
چهارشنبه, فروردين 04 1395

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه ‌با اقتصاد مقاومتی نیازی به تسلیم در مقابل آمریکا نیست، گفت: نیروهای انقلاب برای رفع بیکاری و گرانی برنامه دارند و به صراحت می گویم هنوز هم نیروهای انقلابی نتوانسته اند وارد اقتصاد شوند.

رقابت پررنگ «اصلاح طلبان» و «حامیان دولت» و « صدای ملت » Featured
پنج شنبه, اسفند 06 1394

در حالی که تا هفته گذشته اینطور انتظار می‌رفت که جریان‌های سیاسی عمدتاً با دو لیست اصولگرایان (به سرلیستی حدادعادل) و اصلاح‌طلبان (به سرلیستی عارف) وارد عرصه رقابت شوند، به مرور زمزمه حضور ضلع سومی به نقشه انتخابات شنیده شد؛

مردم با آگاهی کامل به نماینده اصلح رای دهند Featured
پنج شنبه, اسفند 06 1394

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر کاندیدای وارد مجلس می شود که نگاه سیاسی اش متفاوت از دولت باشد منصفانه به عملکرد دولت نگاه کند و در مواقعی که دستگاه اجرایی عملکرد مثبتی دارد از آن حمایت کند.

مرندی : حمایت دشمن، نقطه انحراف است Featured
دوشنبه, اسفند 03 1394

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امام راحل (ره) همواره گوشزد می کردند که اگر دشمن از ما تعریف کرد، باید ناراحت باشیم و ببینیم چه کرده ایم که آنها از ما تعریف می کنند. حمایت دشمن از برخی نامزدها به منزله نقطه انحراف آنهاست، گفت: اگر این نامزدها صریح موضع نگیرند، بایداز عواقب آنها ترسید.

تخلفات انتخاباتی در تهران بسیار کم بوده است Featured
سه شنبه, بهمن 20 1394

معاون سیاسی- انتظامی فرماندار تهران از تشکیل کارگروه امحاء تخلفات انتخاباتی خبر داد و گفت: این کارگروه از روز شنبه تا پایان انتخابات و با همکاری فرمانداری تهران، نیروی انتظامی تهران بزرگ و شهرداری تهران تشکیل خواهد شد

فهرست نهایی اصولگرایان در تهران +اسامی Featured
دوشنبه, بهمن 19 1394

غلامعلی حدادعادل اعلام کرد فهرست نهایی اصولگرایان در شورای مرکزی در تهران با اجماع تأیید شد.

لیست انتخاباتی اصلاح طلبان ظرف امروز و فردا منتشر می‌شود Featured
یکشنبه, بهمن 18 1394

 قائم مقام رئیس ستاد تهران ائتلاف اصلاح طلبان گفت: تغییراتی در این دوره انجام شده که رقابت را میان اصولگرایان افزایش می‌دهد در واقع تعداد کاندیداهای اصولگرا افزایش پیدا کرده است.