سایر حوزه ها - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
تنها راه نجات کشور از تمامی مشکلات و بن‌بست‌های اقتصادی، تکیه‌بر اقتصاد مقاومتی است Featured
پنج شنبه, فروردين 05 1395

مقام معظم رهبری سال ۹۵ را به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نام‌گذاری کردند که این امر نشان‌دهنده دغدغه ایشان در موضوع اقتصاد مقاومتی است.

آیت‌الله محمد امامی کاشانی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته تهران، اظهار داشت: در دنیای فرهنگ، هنر،‌ سیاست و اقتصاد اخلاق است که حرف اول را می‌زند.

رزمایش بزرگ سپاه امیرالمؤمنین(ع) در استان ایلام برگزار می‌شود Featured

رئیس ستاد برگزاری برنامه‌های دهه فجر استان ایلام گفت: با بیان اینکه طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی در این ایام افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود، افزود: برنامه‌های امسال دهه فجر در استان ایلام با مراسم نمادین استقبال از تمثال مبارک امام خمینی(ره) و نواختن زنگ انقلاب در یک هزار و 300 فضای آموزشی استان ایلام نواخته می‌شود.

استفاده از تجربیات هلندی‌ها برای حفاظت از منابع آب استان البرز Featured
یکشنبه, بهمن 04 1394

استاندار البرز عنوان کرد: معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با قید فوریت و در اولین نشست شورای هماهنگی دستگاه‌های نظارتی راهکارهایی برای جایگزینی منابع اعتباری به عنوان مصادیق بارز اقتصاد مقاومتی قرار دهد.

اسامی نامزدهای تأیید و ردصلاحیت‌شده حوزه انتخابیه «تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس» Featured
پنج شنبه, بهمن 01 1394

در خبر زیر اسامی نامزدهای تأیید و ردصلاحیت‌شده حوزه انتخابیه «تهران،ری،شمیرانات،اسلامشهر و پردیس» طبق آمار غیررسمی قابل مشاهده است.

به حالت تعلیق درآمدن پروازهای ایران – بحرین Featured
پنج شنبه, دی 24 1394

به دنبال اختلاف دیپلماتیک اخیر میان ایران و چند کشور منطقه، تاثیرات این موضوع به دیگر حوزه‌های اقتصادی کشور نیز کشیده شد که در این زمینه قطع پروازهای مستقیم میان ایران با عربستان و بحرین جزو اصلی‌ترین موارد آن بود.

توصیه های انتخاباتی قرائتی به مردم؛ با هر اشک و سوگندی فریب نخورید Featured
پنج شنبه, دی 24 1394

گفت: در ارتباط با انتخابات همچنین به مردم بگوییم به هر شعاری گوش ندهید، با هر اشک و سوگندی فریب نخورید، به هر توجیهی دل نبندید، به هر سخنرانی اعتماد نکنید، به هر جبهه و چهره‌ای خیره نشوید، به هر نیرو و دوستی اعتماد نکنید، به هر شنونده‌ای اعتماد نکنید.

کدام بندرها جایگزین امارات می شوند؟ Featured

یک مقام ارشد بخش خصوصی ایران با بیان اینکه مطالعاتی انجام شده تا دو مقصد بندر «ترابزون» ترکیه و «مسقط» عمان جایگزین کشور امارات شوند توضیح داد که چگونه این کار انجام شدنی است.