دولت - روز پرس
شنبه, 27 مرداد 1397
رئیس جمهور : تأمین مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر کشور را از اصول بنیادین انقلاب اسلامی است Featured
یکشنبه, فروردين 22 1395

رئیس جمهور تأمین مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر کشور را از اصول بنیادین انقلاب اسلامی دانست .

تورم 8.9 و بیکاری 7 درصدی و جمعیت 84 میلیونی در پایان برنامه ششم Featured

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: جمعیت 84 میلیون نفری، تورم 8.9 درصدی،‌و بیکاری 7 درصدی برای سال پایانی برنامه ششم توسعه هدف‌گذاری شده است.

نوبخت: تمام جزئیات برنامه ششم را تقدیم مجلس می کنیم Featured
چهارشنبه, بهمن 07 1394

نوبخت، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و احمد توکلی چهره اقتصاد دان مجلس درباره چالش اخیر بین دو قوه یعنی رد کلیات برنامه ششم توسعه در کمیسیون اقتصادی مجلس بحث کردند.

ظریف: برخی همسایگان ما به دنبال بحران‌آفرینی هستند Featured
چهارشنبه, دی 30 1394

وزیر امور خارجه  که به داووس سوئیس سفر کرده‌ افزود: «برای من عجیب است که ایالات متحده از برنامه موشکی ایران که دفاعی هم هست ابراز نگرانی می‌کند. این برنامه هیچ‌یک از قوانین کنونی بین‌المللی را  نقض نکرده است. شاید زمانی که قطعنامه 1929 شورای امنیت اجرایی بود، کسانی می‌توانستند استدلال کنند، اما اکنون که قطعنامه 2231 اجرایی است، کسی دیگر نمی‌تواند ادعا کند که برنامه دفاعی و موشکی ایران چیزی را نقض کرده است.

540 هزار میلیارد تومان بدهی معوق دولت Featured

 در ماه گذشته اتاق بیانیه‌هایی را در رابطه با بدهی‌های دولت صادر کرد که وزیر اقتصاد بعد از آن رقم بدهی‌های دولت را 540 هزار میلیارد تومان به بخش خصوصی، پیمانکاران و بانک‌ها اعلام کرد که البته رقم بده رئیس‌جمهور روسیهی نفتی نیز 50 میلیارد یورو اعلام شده است.

نقض بخشنامه ممنوعیت واردات کالای آمریکایی از سوی دولت Featured

 

 

 

روز گذشته  در پی تأکید رهبری مبنی بر جلوگیری از واردات کالاهای مصرفی آمریکایی، دولت بخشنامه ممنوعیت واردات این کالاها را صادر کرده بود که سازمان توسعه تجارت در حالی مجوز واردات دو مدل خودرو آمریکایی را صادر کرد.

مشاور آخوندی: 95، سال سخت دولت روحانی Featured

مشاور وزیر راه و شهرسازی معتقد است که «100درصد هزینه‌های عمرانی از درآمدهای نفتی تامین می‌شود و اگر این درآمد کاهش یابد، حتم بدانید روند اجرایی طرح‌ها و ... نیز بسیار کند خواهد شد.»

اطلاعیه وزارت کشور درباره مصاحبه مدیر برکنار شده استانداری تهران Featured

در پی انتشار مصاحبه منسوب به معاون سابق امنیتی استانداری تهران در برخی رسانه ها  و سؤالات خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص نکات طرح شده در این مصاحبه اطلاعیه ای از سوی وزارت کشور جهت رفع ابهام های احتمالی منتشر شد.