سه شنبه, 03 مهر 1397
راه‌اندازی مرکز یکپارچه سازی و آزمون سامانه‌های فضایی Featured
چهارشنبه, بهمن 14 1394

در مراسم گرامی داشت روز فناوری فضایی، که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اعلام شد فاز اول مرکز یکپارچه سازی و آزمون سامانه‌های فضایی پژوهشگاه فضایی ایران آغاز به کار می‌نماید.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: انتخابات یک فرصت است اما در همین فرصت نیز باید متوجه مسأله نفوذ باشیم تا نکند خدای نکرده مجلسی بر سر کار آید که بیانیه آمریکایی در آن خوانده شود.

تشریح برنامه های سفر معاون اول رئیس جمهوری به قزوین Featured
پنج شنبه, بهمن 01 1394
مراسم استقبال از دکتر اسحاق جهانگیری از یکی از مجتمع های خدمات رفاهی بین راهی آغاز می شود و فاز 2 این مجتمع در این فرصت افتتاح خواهد شد.
ظریف و وزیر خارجه روسیه در مونیخ دیدار کردند Featured

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که روز گذشته به منظور شرکت در اجلاس امنیتی مونیخ به آلمان سفر کرده است در حاشیه این اجلاس، امروز با سرگئی لاوورف وزیر امو رخارجه روسیه دیدار کرد.

آیت‌الله موحدی‌کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران: توهین به پیامبر اسلام بی‌شرمی جاهلانه و خباثت آلود است Featured

آیت‌الله موحدی‌کرمانی با اشاره به توهین نشریه فرانسوی به پیامبر عظیم‌الشان اسلام، تصریح کرد: توهین به ساحت پیامبر اعظم(ص) به دلیل هراس غرب از پیشروی اسلام در اروپا بود از این رو این کار اوج سقوط اخلاق و خباثت غرب را نشان داد.

حجت‌الاسلام صدیقی در خطبه‌های نمازجمعه تهران با بیان اینکه فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند، گفت:‌نفوذ برخی فتنه‌گران در مجاری اجرایی کشور هشداری جدی است .

ظریف وزیر خارجه کشورمان در نامه‌ای درگذشت عمر کرامی نخست وزیر پیشین لبنان را تسلیت گفت.

هاشمی‌رفسنجانی طی پیامی درگذشت رهبر صابئین مندائی را تسلیت گفت.