انرژی هسته ای - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
صالحی : کلنگ‌زنی در فردو تا ۲هفته دیگر Featured
یکشنبه, فروردين 22 1395

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه در بخش تحقیق و توسعه روی هشت سانتریفیوژ در حال کار هستیم افزود : علاوه بر این بر روی سانتریفیوژهای حوزه سلامت در حال تحقیق و توسعه ایم .

آغاز روند لغو تحریم‌های ایران در نیوزلند Featured
چهارشنبه, دی 30 1394

وزارت خارجه نیوزلند طی بیانیه‌ای اعلام کرد که این کشور، روند داخلی لغو تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را آغاز کرده و امیدوار است که تا ماه فوریه تکمیل شود.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تائید کرد که ایران تمام گام‌های لازم برای اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک را برداشته است.

ظریف: با ارائه گزارش آژانس، برجام اجرایی می‌شود Featured

وزیر امور خارجه کشورمان در بدو ورود به وین اعلام کرد که امروز با ارایه گزارش مدیر کل اژانس برجام اجرایی خواهد شد و بعد بیانیه مشترک برای اعلام شروع برجام صادر خواهد شد.

بر اساس اطلاع خبرنگار ایسنا، اعلام اجرایی شدن برجام در روزی مشخص در قالب بیانیه‌ای مشترک از سوی وزیر خارجه ایران و رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا که هم‌زمان نماینده 1+5 در مذاکرات هسته‌ای است انجام خواهد شد.

بازدید روحانی از جدیدترین دستاوردهای ایران در حوزه انرژی هسته‌ای Featured
پنج شنبه, فروردين 20 1394

قرار است با حضور رئیس‌جمهور از چند دستاورد صلح آمیز هسته‌ای که طی سال 93 به دست آمده، رونمایی شود.

یکشنبه, اسفند 24 1393

دور جدید گفتگوهای هسته ای ایران و 1 + 5 عصر امروز با دیدار معاونان وزیران امور خارجه ایران و آمریکا و حضور هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، عصر امروز در شهر لوزان آغاز خواهد شد.

دوشنبه, اسفند 11 1393

روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرونوت نوشت: «نتانیاهو در حالی به واشنگتن سفر کرد که ایران و آمریکا در مراحل پایانی و حساس مذاکرات هسته ای رسیده اند. در صورتی که دو طرف مذاکرات به توافق برسند تازه مراحل آغازین برطرف شدن تحریم ها از ایران آغاز می شود.»