قوه قضاییه - روز پرس
شنبه, 27 مرداد 1397
یکشنبه, بهمن 18 1394

دادستان عمومی و انقلاب تهران  با تاکید بر ضرورت مبارزه با جرایم و آسیب‌های اجتماعی مانند حضور متکدیان و زنان خیابانی در سطح شهر، شرارت‌ها، مقابله با جرایم مجرمین حرفه‌ای، جلوگیری از فعالیت واحدهای صنفی فاقد مجوز، اقدامات مجرمانه در فضای مجازی، تخلفات و جرایم ارتکابی در برخی مشاغل مرتبط با زنان و باشگاه‌های ورزشی، این امر را لازمه‌ تحقق امنیت اجتماعی و اخلاقی در جامعه دانست.

یکشنبه, بهمن 04 1394

سخنگوی قوه قضائیه گفت: در کل 31 استان 40 پرونده تشکیل شده که بیشتر آنها مربوط به مواردی است که در فضای مجازی تحریم‌هایی علیه نامزدها شده است.

وثیقه 10 میلیاردی ضامن مهدی هاشمی Featured
پنج شنبه, بهمن 01 1394

مهدی هاشمی در حالی به مرخصی دوهفته‌ای جهت گذراندن دوران نقاهت خود رفت که یک وثیقه 10 میلیارد تومانی را به دادستانی ارائه داد.

ملاک مهم شایستگی نامزدهای انتخابات پایبندی و احترام به قانون است Featured
پنج شنبه, دی 17 1394

 رییس کل دادگستری استان فارس پایبندی و احترام به قانون را ملاک مهم شایستگی نامزدهای انتخابات دانست و با تأکید بر آمادگی همه ارکان برگزاری انتخابات از جمله بخش هایی اجرایی ، نظارتی و امنیتی گفت: لازم است همه دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات فارغ از مسائل سیاسی و جناحی تنها بر امر برگزاری سالم و قانونمند انتخابات تمرکز نمایند.

 

سید محمود علیزاده طباطبائی گفت : ما بیش از یک هزار صفحه لایحه نوشتیم و کلمه به کلمه ادعاها و دلایل را رد کردیم. مسلماً زمانی که به طور رسمی یک اظهار رد می‌شود دیگر قابل استناد نیست.

سه شنبه, بهمن 28 1393

رییس قوه قضاییه دقایقی پیش وارد فرودگاه شهر خرم‌آباد شد.

مشروح نشست خبری هفتاد و پنجم سخنگوی قوه قضائیه Featured
دوشنبه, بهمن 27 1393

معاون اول قوه قضاییه گفت: پس از روشن شدن پاره‌ای اتهامات برای قوه قضائیه، جلسه‌ای با آقای احمدی‌نژاد برگزار شد ولی ایشان با احضار رحیمی و پاسخگویی به اتهامات مخالفت کرد.

رحیمی به زندان اوین رفت Featured
یکشنبه, بهمن 26 1393

دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد که حکم حبس محمدرضا رحیمی اجرا و نامبرده روز جاری به زندان اوین معرفی شد.