ایران - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
ایران - روز پرس
چهارشنبه, دی 30 1394

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با ابراز خرسندی از نتیجه دادن مقاومت ملت ایران در برابر تحریم‌های ظالمانه و عقب‌نشینی طرف‌های مقابل بر اثر تلاش دانشمندان هسته‌ای و کوشش دست‌اندرکاران مذاکرات،دانستند.

چهارشنبه, بهمن 22 1393

 رئیس‌جمهور با بیان اینکه جمهوری اسلامی دو آرمان و ارزش در کنار خود دارد تصریح کرد: مردم‌سالاری دینی و دین‌سالاری دو آرمان و ارزش هستند که در کنار یکدیگر قرار دارند چراکه جمهوری اسلامی تبلور شریعت در ظرفیت یک ملت بزرگ است.

چهارشنبه, بهمن 22 1393

امیر اسماعیلی: در مذاکره نباید زورگویی باشدفرمانده پدافند هوایی گفت: ملت ما ملتی استکبارستیز است و زیر بار روز نمی‌رود و 22 بهمن تلفیق سه رزمایش فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است.

چهارشنبه, بهمن 22 1393

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان از خیابان آزادی تقاطع نواب به جمع راهپیمانان تهرانی پیوست. رئیس جمهور با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی امسال ۲۲ بهمن بیش از سال‌های گذشته است، اظهار داشت: مردم ایران برای عبور از همه مشکلات مصمم هستند.

افشاگری رحیمی علیه احمدی‌نژاد؛ چوب آبروبری‌های شما را می‌خورم Featured
سه شنبه, بهمن 07 1393

معاون اول دولت دهم در نامه‌ای افشاگرانه به سوابق دوستی خود با محمود احمدی‌نژاد اشاره و با گلایه از وی اعلام کرد: شاید فراموش کرده‌اید که رحیمی محکوم امروز، چوب لجبازی‌ها و آبروبری‌های گاه و بیگاه شما را می‌خورد.

بابک زنجانی فراموش نمی‌شود؛ حتی اگر جایی در شمال تهران به زندان افتاده باشد. حالا نماینده پیگیر پرونده او به «شرق» خبر داده که دادگاه وی تا یک ماه دیگر برگزار خواهد شد.