سه شنبه, 03 مهر 1397

رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران سید مهدی میرمهدی  با اشاره به اینکه بی‌رونقی و رکود در بازار IT طولانی شده،‌ اظهار امیدواری کرد، با نزدیک شدن به شب عید تغییراتی در بازار ایجاد شود.

پنج شنبه, دی 24 1394

 آنچه عرب های مدرن «هاتف ذکی»، فرانسویان Ordiphone، ایرانیان: «تلفن هوشمند» و اغلب مردم جهان Smartphone اش می نامند، ببینید با جوان راست قامت دیروز، امروزه چه کرده است.

 

 

 

محققان با استفاده از داده‌های آرشیوی تلسکوپ‌های فضایی هابل و اسپیتزر ناسا برای اولین بار دوقلوی آتا کارینا را در کهکشان‌های دیگر کشف کردند.

ایران در جمع 10 کشور اصلی دنیا در تولید صنعتی آنزیم Featured
سه شنبه, اسفند 05 1393

مراسم راه اندازی مرکز تولید صنعتی آنزیم همزمان با روز ملی مهندسی با حضور جمعی از محققان و استادان دانشگاه در پژوهشکده زیست فناوری و محیط زیست دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.

NFC جایگزینی برای انتقال اطلاعات و فایلها بین دو دستگاه موبایل توسط بلوتوث است که برخلاف بلوتوث نیازی به صرف زمان برای جستجوی دستگاههای نزدیک ندارد و به سادگی و با نزدیک کردن دستگاه دوم قابل استفاده است.

کشف موجود عجیب الخلقه Featured
چهارشنبه, دی 10 1393

موجودکشف شده کاملا ترکیبی است و روی بدن آن هم از مو و پشم پوشیده شده است بر حسب ظاهر استخوان و دندان ها شبیه ماهی نمی باشد و اسکلت آن هم شبیه تمساح و کرو کودیل نیست .