سه شنبه, 03 مهر 1397
تمایل بالای افغانی‌ها به خرید کالاهای ایرانی Featured
دوشنبه, اسفند 03 1394

 رایزن بازرگانی افغانستان در ایران،بیان اینکه تاریخ، زبان و مذهب مشترک ایران و افغانستان در نزدیک‌سازی مردم دو کشور بسیار تاثیر گذاشته است، گفت: مصرف کالاهای ایرانی در افغانستان به دلیل مشترکات فرهنگی و زبانی جا افتاده است.

10.8 میلیون دلار صادرات ایران به آمریکا در ماه آذر Featured
یکشنبه, بهمن 18 1394

 جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت بازرگانی آمریکا نشان می دهد واردات این کشور از ایران در دسامبر 2015( آذر 94) از سر گرفته شده است.

نعمت‌زاده : تصمیمی درباره آزادسازی قیمت خودرو گرفته نشده است Featured

نعمت‌زاده درمورد ابلاغ اصلاحیه قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو گفت: کارشناسی این موضوع تمام شده و در دستور کار هیأت وزیران قرار دارد که اگر تصویب شود ابلاغ خواهد شد.

نخستین محموله فرش ایرانی به آمریکا صادر شد Featured

رئیس مرکز ملی فرش ایران از صادرات اولین محموله فرش ایرانی به آمریکا خبرداد و گفت: بعد از اجرایی شدن برجام، فرش‌های دستباف ایرانی مجدد راه بازار سنتی و قدیمی خود را در پیش گرفتند و اولین محموله صادراتی فرش دستباف ایران از طریق بندر هامبورگ به لس آنجلس رسید

انتقال واحدهای صنفی آلاینده به شهرک‌های صنعتی و تخصصی Featured
چهارشنبه, بهمن 14 1394

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت:  یکی از مهمترین برنامه‌های اجرایی استان توسعه شهرک‌های صنفی مدرن است .

دوشنبه, بهمن 12 1394

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در آستانه برگزاری دومین نمایشگاه اختصاصی ایران در افغانستان گفت: ما به دنبال توسعه روابط با کشورهای دیگر و به ویژه کشورهای همسایه هستیم،

۲۳ سال بدعهدی فرانسوی و سوغات ایرانی Featured

قرارداد بازگشت پژو به بازار پرسود خودرو ایران در حالی دیروز با حضور روحانی به امضا رسید که فرانسوی ها آغوش خود را برای برخورداری از حضوری انحصاری در بازار خودرو ایران آن هم بدون پرداخت هیچ خسارتی گشوده اند.

تذکر مجلس به دولت در صورت تأخیر بیشتر در ارائه کارت خرید کالا Featured
چهارشنبه, بهمن 07 1394

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس با بیان اینکه تا هر میزان که ارائه کارت اعتباری خرید کالا تأخیر پیدا کند اهداف آن محقق نخواهد شد، گفت: اگر دولت به تأخیر خود در ارائه این کارت ادامه دهد مجلس با تذکر و یا گزارش‌های نظارتی اعمال نظر خواهد کرد.