سه شنبه, 03 مهر 1397
ابلاغ دستورالعمل مشارکت بخش غیردولتی در اجرای دولت الکترونیک Featured
پنج شنبه, اسفند 06 1394

طرح‌های ارائه خدمات الکترونیکی دارای اولویت که دستگاه‌های اجرایی می‌توانند به روش‌های مشارکتی پیاده سازی کنند و در یازدهمین جلسه کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی در تاریخ ۱۵ دی ماه سال ۹۴ به تصویب رسیده به نهادهای اجرایی ابلاغ شد.

تصمیم دولت درباره یارانه نقدی Featured
سه شنبه, اسفند 04 1394

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعلام کرد که با توجه به شرایط موجود و عدم دسترسی به اطلاعات کافی، پرداخت یارانه نقدی همچنان ادامه دارد.

مخالفت با افزایش تعرفه تلفن ثابت Featured
پنج شنبه, بهمن 15 1394

چندی پیش معاون سازمان تنظیم مقررات از موافقت رگولاتوری با کلیت تغییر در بخش آبونمان تلفن ثابت خبر داده و گفته بود: هدف ما این است که طرحی ایجاد شود تا همه بازیگران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کنار هم با تعامل به سود مشترک برسند.

شرکت ارتباطات زیرساخت به منظور جانشین پروری، تامین و ارتقای آینده شرکت و سرمایه‌های انسانی آن با اجرای طرحی اقدام به شناسایی همکاران علاقه‌مندش به تصدی پست‌های مدیریتی و سرپرستی با رعایت ضوابط و مقررات کرده است.

سه شنبه, بهمن 06 1394

 

 

 

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استاندار آذربایجان‌شرقی گفت:  به هیچ عنوان دوست نداریم یک واحد صنعتی و تولیدی تعطیل شود مگر اینکه خود صاحبان صنایع با کم‌کاری نخواهند و علاقه‌ای به توسعه نداشته باشند که در این صورت موفق نخواهند بود.

شاخص تورم تولید در بخش معدن 2.6 درصد کاهش داشته Featured
سه شنبه, بهمن 06 1394

مرکز آمار ایران شاخص قیمت تولید کننده بخش معدن در فصل پائیز امسال را با 2.6 درصد کاهش نسبت به فصل قبل عدد 199.4 اعلام کرد.

معافیت کارفرمایان از پرداخت حق بیمه بیکاری با جذب فارغ التحصیلان بیکار Featured
پنج شنبه, بهمن 01 1394

معاون پارلمانی وزارت کار اعلام کرد کارفرمایانی که از فارغالتحصیلات بیکار استفاده کنند تا دو سال از پرداخت سهم کارفرما و بیمه بیکاری معاف می شوند.

تایید ایمنی کشتی‌های ایرانی توسط شرکت رینای ایتالیا Featured
چهارشنبه, دی 30 1394

شرکت رینای ایتالیا اعلام کرد تایید استانداردهای ایمنی و محیط زیستی برای کشتی ها و نفتکش‌های ایرانی را در طی هفته های آینده آغاز خواهد کرد