سه شنبه, 03 مهر 1397
یکشنبه, فروردين 22 1395

نمایندگان مجلس با 135 رای موافق کلیات لایحه بودجه 95 را به تصویب رساندند.

پیش‌بینی افزایش 107 هزار تومانی حقوق سال ۹۵ مشمولان قانون کار Featured
دوشنبه, اسفند 03 1394

با اعلام نرخ تورم بهمن ماه به میزان ۱۱.۸ درصد که ملاک اصلی شورای عالی کار در تعیین میزان افزایش حداقل مزد سال آینده است، رشد پایه حقوق‌ها در سال ۹۵ رقمی بین ۸۴ تا ۱۰۷ هزار تومان خواهد بود.

نوبت حذف صفرهای پول ملی رسید Featured
دوشنبه, اسفند 03 1394

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بالا بودن هزینه های جاری دولت را ناشی از حقوق غیر متعارف و بالای برخی مدیران  و پاداش های پایان خدمت های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی ان ها دانست و اعلام کرد برای حل این مشکل طرحی در مجالس وجود دارد اما این طرح را هم باید مدیرانی تصویب کنند که در پایان خدمت پاداش های ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیونی می گیرند بنابراین تصویب ان سخت است.

جهش ۴۵۸ هزار میلیارد تومانی نقدینگی در دولت یازدهم Featured
سه شنبه, بهمن 27 1394

رشد نقدينگي در سال ۱۳۹۳ به ۲۲.۳ درصد رسيده که نسبت به رشد نقدينگي سال ۱۳۹۲ به ميزان ۳.۷ واحد درصد کاهش داشته است. رشد ۲۲.۳ درصدي نقدينگي در سال ۱۳۹۳ از رشد ۱۰.۷ درصدي پايه پولي و ۱۰.۵ درصدي ضريب فزاينده نقدينگي حاصل شده است.

تعیین حداقل  هزینه خانوار کارگری در جلسه چهارشنبه کمیته مزد Featured
یکشنبه, بهمن 18 1394

رئیس کمیته مزد مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران ادامه داد: این جلسه قرار بود هفته گذشته برگزار شود که با درخواست کارفرمایان این جلسه به تأخیر افتاد. مقرر شد این جلسه در هفته جاری برگزار شود.

اعلام پیش‌شرط های یکسان سازی نرخ ارز Featured

معاون ارزی بانک مرکزی، اظهار داشت: برای تامین بخشی از نیازهای ارزی پروژ ه های کشور، بایستی از منابع سرمایه گذاران خرد در بازارهای مالی بین المللی استفاده شود.

دلار ارزان و سکه گران شد Featured
پنج شنبه, بهمن 15 1394

دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز تهران افزایش بهای جهانی طلاست

نماینده کارفرمایان. گفت: حداقل 1.424.850 تومان و حداکثر 2.137.275 تومان خواهد بود؛ برخی کارفرمایان عیدی را در دوبخش پرداخت می‌‌کنند.