اقتصاد ایران - روز پرس
یکشنبه, 28 مرداد 1397
یکشنبه, فروردين 22 1395

مقاومت و سنگ اندازی برخی مسئولان دولتی، نمایندگان مجلس، مقامات محلی و غیره در برابر واگذاری بنگاه های دولتی هم هر از گاهی به عنوان مهمترین موانع خصوصی سازی در کشور مطرح می شود و هر یک از گروه ها، افراد و مقامات سعی دارند، کوتاهی در خصوصی سازی را به گردن دیگری بیاندازند.

یکشنبه, فروردين 22 1395

استاندار لرستان در کارگروه خرید تضمینی گندم استان لرستان اظهار داشت: تولید محصولات استراتژیک و ضروری همچون گندم از مصادیق عینی و واقعی اقتصاد مقاومتی است.

پنج شنبه, فروردين 05 1395

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در چند سال اخیر با توجه به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم، رهبر انقلاب شعارهایی اقتصادی را طرح کردند و در این باره تذکر دادند که امسال نیز شاهد هستیم شعار اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل را نامگذاری کردند.

چالش‌های دولت با دو عارضه اقتصادی Featured
سه شنبه, اسفند 04 1394

وزیر امور اقتصادی و دارایی، گام دوم دولت را آغاز اجرای برنامه های کوتاه مدت در دوران پساتحریم توسط دولت اعلام کرد و تصریح کرد: در حال حاضر دولت بر دو موضو

ممنوعیت خرید کالاهای نفتی خارجی بدون مناقصه Featured
یکشنبه, اسفند 02 1394

یک مقام مسئول با اشاره به درخواست خارجی‌ها برای صادرات کالاهای نفتی به ایران، گفت: واردات هرگونه کالا و تجهیزات خارجی بدون برگزاری مناقصه به صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور ممنوع شد.

یارانه نقدی چه افرادی از فردا قطع می‌شود؟ Featured
چهارشنبه, بهمن 14 1394

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چند هفته پیش در اطلاعیه ای اعلام کرد که یارانه افراد بالای 18 سال فاقد کارت ملی از 15 بهمن قطع می شود.

سه شنبه, بهمن 06 1394

 مدیرکل گمرک فارس  اظهار داشت: در 10 ماه گذشته 460 هزار و 30 تن کالا به ارزش 139 میلیون و 210 هزار و 197 دلار از طریق گمرکات استان فارس به خارج از کشور صادر شده است.

گسترش همکاری های دوکشور ایران و چین درحوزه ICT و ماهواره Featured

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه سفر رییس جمهور چین به ایران فصل جدیدی در روابط دو کشور خواهد بود ادامه داد: انشالله سند همکاری مشترکی میان ایران و چین درحوزه ICT توسط وزیر ارتباطات دوکشور، امضا می شود.