سه شنبه, 03 مهر 1397
بازار مسکن تکان می خورد؟ Featured
سه شنبه, اسفند 04 1394

بررسی آمارهای رسمی از معاملات صورت گرفته از طریق بنگاه های معاملات ملکی در شهر تهران در فصل پاییز نشان می دهد تعداد معاملات خرید نسبت به پاییز 93 ، 11.4 درصد کاهش یافته است.

50 درصد قراردادهای تعیین وضعیت زمین‌ها عملیاتی نشده است Featured
سه شنبه, بهمن 20 1394

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آمار تصرفات غیرمجاز و غیرقانونی در سراسر کشور، خاطرنشان کرد: آمار تصرفات غیرمجاز و غیرقانونی در هر روز متفاوت است و نمی‌توان آمار دقیقی در این زمینه ارائه داد

سه شنبه, بهمن 20 1394

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه این مجوزها تا قبل از سال ۹۲ داده شده است، افزود: این مجوزها مانند بذری است که پاشیده شده و الان یکی یکی از زمین بیرون می‌آید و نمی‌توان در شرایط فعلی از این ساخت و سازها جلوگیری کرد.

پنج شنبه, بهمن 15 1394

عملیات اجرایی تقاطع یساقی در غرب استان گلستان امروز چهارشنبه همزمان با سومین روز دهه فجر با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان کردکوی آغاز شد.

در حالی بر اساس قرارداد اولیه مسکن مهر فاز 11 و با احتساب هزینه‌های آماده‌سازی، محوطه‌سازی و دستورالعمل شماره 3 وزارت راه متقاضیان باید حدود 35.7 میلیون تومان پرداخت کنند.

40 هزار مسکن مهر در دهه فجر تحویل می‌شود Featured
سه شنبه, بهمن 06 1394

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تحویل 40 هزار مسکن مهر خبر داد

مشتری جدید راه آهن تهران پس از لغو تحریم‌ها Featured

با ورود موج نخست سرمایه گذاران پس از برجام وزارت راه و شهرسازی نیز شرایط را برای طبقه بندی و اولویت بندی پروژه های خود مناسب دیده و به دنبال استفاده حدکثری از فضای ایجاد شده است.

راه‌آهن همدان در انتظار ریل ملی Featured

با توجه به پیشرفت مطلوب در حوزه زیرسازی،  پروژه بزرگ راه‌آهن همدان به نظر می‌رسد، در صورت فراهم شدن مقدمات لازم در اجرای نهایی کار، عملیاتی شدن این وعده چندان نیز دور از ذهن نباشد.