"بیمه ایران" برنده مناقصه بیمه‌ای نظام پزشکی - روز پرس
شنبه, 27 مرداد 1397


"بیمه ایران" برنده مناقصه بیمه‌ای نظام پزشکی

  • پنج شنبه, دی 25 1393

حدود 9 بسته متنوع بیمه‌ای است که از بحث بیمه شخص ثالث تا بیمه مسئولیت مدنی در آن گنجانده شده است و سعی شده که در هر قسمتی از این پکیچ آوانتاژهایی برای جامعه پزشکی به طور خاص قرار گیرد.

به گزارش روزپرس ،  دکتر علیرضا زالی  با بیان اینکه خوشبختانه بیمه ایران در این مناقصه برنده شد، افزود: برگزاری این مناقصه به صورتی بود که به همه نیازهای متنوع جامعه پزشکی توجه شد و ماحصل آن نیز برگزاری اولین همایش رابطین بیمه‌های سازمان نظام پزشکی است که هدف از برگزاری این همایش اولا این بود به دنبال صدور تفاهمنامه در رابطه با پوشش‌های خدمات متنوع و جذاب بیمه‌ای در حدود 9 بسته خدمتی متفاوت و متنوع برای جامعه پزشکی ایجاد شد.

وی همچنین گفت: این موضوع که با بیمه ایران صورت گرفته است و به خاطر ارتباطاتی که بین سازمان نظام پزشکی و سازمان بیمه ایران بود این موضوع از عمق بیشتری در رابطه با خدمات مشترک و تلفیقی برخوردار است.

رییس سازمان نظام پزشکی افزود: همچنین در این همایش بحث‌های مختلف فنی این موضوع مورد بحث قرار می‌گیرد. حدود 9 بسته متنوع بیمه‌ای است که از بحث بیمه شخص ثالث تا بیمه مسئولیت مدنی در آن گنجانده شده است و سعی شده که در هر قسمتی از این پکیچ آوانتاژهایی برای جامعه پزشکی به طور خاص قرار گیرد.

رییس سازمان نظام پزشکی همچنین یک کمیته فنی در ذیل این تفاهمنامه تشکیل شده که این کمیته هر ماه اجرای این تفاهمنامه را رصد خواهد کرد و به نظر می‌رسد که کمیته فنی که یک کمیته پویا خواهد بود بیش از گذشته بتواند با جلب نظر جامعه پزشکی به فرآیند بهینه‌سازی و ارتقای خدمات بیمه‌ای کمک کند.

زالی در پایان اظهار کرد: یک کارگروه مشترک بین سازمان نظام پزشکی و بیمه ایران ایجاد شده تا بتوانیم بخشی از تسهیلات ویژه جامعه پزشکی را با کمک اصلاحاتی که در فرآیندهای فرادستی و بالادستی از قبیل اصلاح آیین‌نامه‌های خاص بیمه مرکزی و برخی از آوانتاژهای قانونی مربوط به پوشش‌های بیمه‌ای بخصوص مسئولیت مدنی را انجام دهیم که این کار باعث ایجاد یک وحدت رویه در رابطه با بحث تفاهمات بیمه‌ای در سراسر کشور خواهد بود.

بازدید 526 بار
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در بانک و بیمه