سه شنبه, 03 مهر 1397
دوشنبه, اسفند 03 1394

تصمیم شورای پول و اعتبار برای کاهش نرخ سود بانکی پس از ماه‌ها مقاومت بانک مرکزی در مقابل کاهش نرخ سود بانکی در شرایط فعلی صورت گرفت؛

معاون اول رئیس‌جمهور سه‌شنبه هفته جاری در جلسه‌ای با حضور در بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران با معاونان و مدیران ارشد بانک مرکزی درباره سیاست‌های دولت پیرامون نظام بانکی کشور در دوران پسابرجام گفت‌وگو خواهد کرد.

از 12 بهمن واگذاری امور بیمه بیکاری به کاریابی‌ها Featured
چهارشنبه, بهمن 07 1394

رئیس کانون کاریابی‌ها و دفاتر مشاوره شغلی کشور گفت: تشکیل پرونده مراجع حل اختلاف تشخیص به کاریابی‌ها واگذار خواهد شد.

سیف: به‌دنبال خروج از رکود هستیم Featured
پنج شنبه, بهمن 01 1394

 

 

 

رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده این رقم در بازار بین‌بانکی کاهش مطلوبی داشته و با ادامه انضباط پولی به‌دنبال خروج از رکود هستیم.

رئیس کل بانک مرکزی از آغاز گشایش ال سی‌ها خبر داد Featured

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه مقدمه گشایش ۱۰۰۰ ال‌سی فراهم شده و روز گذشته نیز گشایش‌ها آغاز شده است، اعلام کرد: تا ۶ ماه آینده به ارز تک نرخی خواهیم رسید.

جزئیات تبدیل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از سهامی خاص به عام Featured
چهارشنبه, دی 23 1394

مدیر عامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با بیان اینکه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شرایط اولیه ورود به بورس را دارد، گفت: تا کنون 70 درصد مقدمات تبدیل بانک، از سهامی خاص به سهامی عام طی شده است و تا پایان سال این فرایند را به اتمام می‌رسانیم.

تشریح وضعیت بیمه‌ای افراد درصورت تغییر بیمه Featured

زمانی که فرد از یک صندوق به صندوق دیگر منتقل می‌شود با توجه به نرخ حق بیمه‌ای که پرداخت شده، مابه‌التفاوتی ایجاد می‌شود.

کارت‌های بانکی به زودی منقرض می‌شوند Featured
دوشنبه, بهمن 06 1393

دیگر مفهوم پول فیزیکی از بین رفته است، گفت: دیگر حتی اعتبار نیز جابه جا نمی شود بلکه این ارزش پول است که یک نرم افزار به نرم افزار دیگر منتقل می کند.