سه شنبه, 03 مهر 1397
یکشنبه, 22 فروردين 1395 ساعت 14:31

صالحی : کلنگ‌زنی در فردو تا ۲هفته دیگر

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه در بخش تحقیق و توسعه روی هشت سانتریفیوژ در حال کار هستیم افزود : علاوه بر این بر روی سانتریفیوژهای حوزه سلامت در حال تحقیق و توسعه ایم .

رئیس جمهور تأمین مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر کشور را از اصول بنیادین انقلاب اسلامی دانست و بر اهتمام دولت برای حل مشکل مسکن تاکید کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به سوالی در خصوص اظهارات اخیر جان کری وزیر خارجه آمریکا درباره توان موشکی ایران و به مذاکره گذاشتن آن گفت: اظهارات وی در حدی بی اساس بود که وزارت خارجه آمریکا هم آن را تکذیب و ادعا کرد چنین اظهاراتی صورت نگرفته است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برجام هم مانند دیگر توافقات است، ادامه داد: برجام تعهد بین المللی است که کشورهای گروه 1+5 و آژانس بین المللی انرژی هسته ای نسبت به آن تعهداتی دارند.

رئیس جمهور تأمین مسکن برای اقشار آسیب‌پذیر کشور را از اصول بنیادین انقلاب اسلامی دانست .

یکشنبه, 22 فروردين 1395 ساعت 08:37

هشدار بهداشت جهانی درباره وخامت اوضاع یمن

صنعا(العالم) ـ نماینده سازمان بهداشت جهانی اوضاع سلامت و بهداشت مردم یمن را بحرانی توصیف کرد و گفت تهیه دارو و محلول ها و ابزارهای پزشکی بسیار دشوار شده و بخش خصوصی دیگر آنها را وارد نمی کند؛ از این رو درتهیه آنها به سازمان بهداشت جهانی بیش از پیش تکیه می شود.

 نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عربستان باید تمهیلات لازم برای این کنگره عظیم اسلامی را فراهم کند. مانند سازمان ملل که در نیویورک قرار دارد، آمریکا باید زمینه های ویزا ، ورود و خروج افراد برای حضور در اجلاس را فراهم و نمی تواند منعی ایجاد کند.

اسرائیل با افشای سفر چند هفته پیش هیئت رسمی بلندپایه اسرائیلی به ریاض  قصد دارد افکار عمومی «کشورهای عربی» را آماده کند و زمینه را برای انتقال روابط سری به مرحله علنی فراهم سازد

رئیس‌جمهور ترکیه مدعی شد  مقامات بروکسل، او را از زندان آزاد کرده بودند.

داعش 400 نفر را برای انجام حملات تروریستی به کشورهای اروپایی اعزام کرده است.

صفحه1 از47